Yükleniyor

Eksperya Nedir

Hakkımızda

Eksperya oto ekspertiz adına her şeyi içinde barındıran, tarafsız ve bağımsız bir yazılım portalıdır.
Amacımız

Eksperya, oto ekspertiz firmalarına test noktalarını kendilerinin belirleyebildiği, yaptıkları testleri raporlaştırabildiği ve ömür boyu bu raporları saklayabildiği bir yazılım sunar. Oto ekspertiz firmaları Eksperya ile müşterilerine online olarak randevu oluşturma hizmeti de verir. Dijital ortamda firma tanınırlıklarını arttırırken, TSE standartlarında rapor üretebilirler. Google aramalarında üst sıralarda çıkıp markalarına değer katarlar. Eksperya’nın entegrasyonları aracılığı ile büyük ikinci el araç firmaları ve filolar eksperya üyelerine ulaşıp hizmet talep etmektedir.

 

Eksperya ile yaşanabilecek iş kayıplarının önüne geçersiniz. Personel eğitimi ve personel tedariği noktasında uzman eğitim ve İnsan Kaynakları kadrosuyla Eksperya her zaman yanınızda. Ayrıca Eksperya yazılımı ile gelir gider tablolarınızı inceleyip muhasebesel işlemlerinizi de kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Teknoloji

Eksperya; Teknolojik ve sağlam altyapısı ile hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefler. Kurumsal danışmanlık hizmetiyle de müşteri geri dönüşlerinizi değerlendirmenizi ve karşılaşabileceğiniz sorunlarda nasıl hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Ekspertiz cihazlarınızın kalite kontrollerinin tamamlanmasını ve gerektiği yerde tedarik-kurulum işlemlerinizin yapılmasını sağlar.

 

Eksperya’nın rapor havuzundaki büyük datayı da daha hatasız raporlar oluşturmak için kullanımınıza açılmaktadır. Böylelikle, daha önceden ekspertiz hizmeti almış olan araçların geçmişteki kilometre, sahiplik ve boya-değişen bilgilerini görerek hatasız raporlar hazırlama fırsatını da elde etmiş olursunuz. Mobil olarak cep telefonu veya tabletiniz ile rapor üreterek usta hatalarını da sıfıra indirirsiniz.

 

Eksperya ile kurumsal ve profesyonel iş hayatının bir parçası olursunuz. Personeliniz için yazlık-kışlık tek tip kıyafetler; ofisiniz ve müşterileriniz için markanızı destekleyen ürünler ve promosyon ürünleri ile Eksperya sizi profesyonel çalışma hayatına adapte etmek için çalışır.